Svetelná projekcia

Ak túžite po originalite a jedinečnosti, potom práve pre Vás je určená i naša ďaľšia služba “svadobná projekcia”. Pomocou špeciálneho obrazca vyrobeného iba pre Vás môžete sálu, alebo parket rozžiariť svojími menami, iniciálmi, textom, prípadne grafikou. Projekcia môže byť statická alebo rotačná v rôznych farebných kombináciách. 

 

V ponuke máme veľké množstvo predpripravených vzorov. Môžete si zvoliť i svoju vlastnú grafiku. S jej úpravou do vhodného tvaru Vám radi pomôžeme.

Referencie

S pánom Moravcikom sme boli maximálne spokojní, dotváral perfektnú atmosféru svadby až do rana mozeme len odporučiť! Ďakujeme ešte raz.

A. S.

Vrelo odpurúčam!výborná spolupráca perfektná práca!ďakujeme

M. B.

Perfektná práca a skvelý prístup! Určite budeme odporúčať. Ďakujeme. Evka a Miloš. Hotel LEV 16.9.2016

M. O.

Nádherné,úžasné,fantastické… proste pán Moravčík splnil všetko čo povedal a plus aj niečo naviac Vrelo odporúčam každému!!! Jeho osvetlenie našej svadby bolo ako čerešnička na torte.
6.8.2016 hotel Lev.

M. H.

Ďakujeme pekne za osvetlenie našej svadobnej sály dňa 16.07.2016 v Hoteli Tatra v Rimavskej Sobote, nedá sa slovami opísať aké to bolo úžasne nádherneee

G. I.

Keď máte nádherne nasvietenú sálu, tak ako to vie Jožko Moravčík, ostatné dekorácie sú len príjemným doplnkom 🙂 Odporúčam

Cabecita

Krásne nasvietená sála – jednoducho rozprávka v skutočnosti. Každý pozvaný hosť bol unesený z tej krásy a svetiel… Vrelo odporúčam každému, kto chce mať sálu s „voňou“ luxusu….

Simona

šikovný p. Moravčík…sála vyzerala omnoho krajšie s nasvietením…:)

Dexterka

Ďakujeme za nádherné osvetlenie plesu bola to ozajstná krása

M. B.

Vysoká prefesionalita !! Krásne nasvetlená sála, LIGHT SERVICE je TOP, Ďakujem!

A. K.

Parádne nasvietená sála navodila úžasnú atmosféru. Skvelá práca. Vrelo odporúčam.

N. M.

Skvelá práca, krásne osvetlená sála.

L. K.

Chcem sa z celého srdca poďakovať firme Light Service, pretože Jožko vyčaril úžasnú atmosféru na našej svadbe svojím osvetlením sály a dokázal, že nasvietenie s kombináciou peknej výzdoby vie aj zo sály v kultúrnom dome vytvoriť neskutočne krásne miesto.. Odporúčam Jožka, má profesionálny prístup, perfektnú prácu a veĺkú charizmu :))

E. L.

Keď máte nádherne nasvietenú sálu, tak ako to vie Jožko Moravčík, ostatné dekorácie sú len príjemným doplnkom 🙂 Odporúčam!

L. Š.

Pan Moravčík vie čítať ľudí a emócie a k tomu úplne profesionálne a diskrétne prispôsobiť nasvietenie. Je vysoko nekonfliktný. Milý, trpezlivý, ústretový, s cieľom splniť nevestino želanie na 100%. Ďakujeme za všetko. Nielen nasvietenie Hotela bolo skvelé a nádherne, ale aj spolupráca s Vami robila zábavu. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME. Nevestičky neváhajte!!

Mischka08

Vrelo odporúčam! výborná spolupráca perfektná práca! Ďakujeme

Majka

Perfektná práca a skvelý prístup! Určite budeme odporúčať. Ďakujeme. 

Evka a Miloš

Osvetlenie – Jožko nám vytvoril krásnu atmosferu:) Ďakujeme velmi pekne:)

danka_h

Osvetlenie sály – odporúčam Jozefa Moravčíka, nasvietenie sály krásne doplnilo výzdobu.

menka2112

Výborná spolupráca a veĺká ochota. Osvetlenie dodalo celému priestoru nový rozmer a aj samotná svadobná výzdoba ešte viac vynikne

jana2n

Ďakujeme pekne za osvetlenie našej svadobnej sály dňa 16.07.2016 v Hoteli Tatra v Rimavskej Sobote, nedá sa slovami opísať aké to bolo úžasne nádherneee

Grétka

Nádherné, úžasné, fantastické… proste pán Moravčík splnil všetko čo povedal a plus aj niečo naviac 🙂 Vrelo odporúčam každému!!! Jeho osvetlenie našej svadby bolo ako čerešnička na torte.

Milan

Jožko, ďakujem krásne za vytvorenie úžasnej a rozprávkovej atmosféry a za perfektný a profesionálny pristup! 🙂 Bolo nam cťou spoznať ťa:-) Verím, že sa ešte stretneme:-)
Prajem veľa veľa úspechov v súkromnom i pracovnom živote 🙂 Ešte raz veľka vďaka!

Danka