Osvetlenie sál

To správne osvetlenie na svadbu

O nás
Referencie

O nás

Osvetlenie svadby sa v dnešnej dobe stáva rovnako dôležitou súčasťou ako pekná výzdoba, kvalitné fotografie, či zmysluplné svadobné video.

Vďaka moderným a stále sa zdokonaľujúcim LED technológiam už nie je nutné používať veľké halogénové reflektory s obmedzenými farebnými možnosťami a vysokou spotrebou elektrickej energie. LED reflektory ponúkajú “nekonečné” možnosti farebných odtieňov použiteľných na nasvietenie Vašej svadby. Aký farebný odtieň si zvolíte, je len na Vás. Je však potrebné si uvedomiť, že nie každý odtieň je vhodný do každého priestoru. S ich výberom Vám radi pomôžeme.

Rovnako ako v iných spomenutých oblastiach i nasvietenie svadobnej sály si vyžaduje dostatok odborných znalostí a skúseností. 

Je potrebné dobre poznať svetelnú techniku, vedieť aké typy reflektorov sa hodia či nehodia na daný účel a ako každý typ osvetlenia využiť tak, aby správne doplnilo architektúru a možnosti svadobnej sály. Malo by dotvárať celkový dojem a navodzovať správnu atmosféru bez rušivých vplyvov pre hostí, fotografa alebo kameramana.

Osvetleniu svadieb sa intenzívnejšie venujeme od roku 2014. Ako nasvietenie sál realizujeme my sa môžete dočítať v referenciách. Video ukážky si môžete prezrieť na našom YouTube kanáli a fotografie našich prác nájdete v galérii, alebo na FB stránke.

Osvetlenie sály môže zvýrazniť jej krásu, doplniť svadobnú výzdobu, ale môže byť veľmi nápomocné aj v prípade, ak potrebujete skryť drobné nedostatky priestoru.

- 2318 Views